Bijgewerkt september 2026

Mijn top van casino's met de beste welkomstbonus

Twee casino's waar ik zelf speel. Bereken per casino wat jouw storting oplevert, inclusief wager en voorwaarden vooraf.

Nr. 1 favoriet
Welkomstbonus
SpinAlto
Eerste storting
Welkom terug. Je bonus van €100 staat nog klaar.

100% tot €500 plus 100 free spins

D M J
1.200+ spelers gingen je voor
Claim €100 bonus bij SpinAlto
Alleen bij aanmelding via deze pagina, op je eerste storting. Account aanmaken duurt ongeveer 2 minuten.
Hoeveel wil je storten?
Jouw bonus
€100
Boven €500 storting groeit deze bonus niet verder mee.
Totaal speelsaldo €200
Wager
40x
Min. storting
€20
Free spins
100
Geen bonuscode nodig Uitbetaling in 24 tot 72 uur iDEAL en crypto
+ Het volledige welkomstpakket en de voorwaarden

SpinAlto verdeelt het welkomstpakket over vijf stortingen. De bonus hierboven is stap één.

StortingBonusFree spins
1e storting100% tot €500100 FS
2e storting75% tot €1.50050 FS
3e storting50% tot €2.00025 FS
4e storting60% tot €1.00050 FS
5e storting40% tot €1.00075 FS
Totaaltot €6.000300 FS

De maximale bedragen gelden alleen bij de bijbehorende hoge stortingen. Op elke stap zit dezelfde omzeteis van 40x.

VISA Pay iDEAL ₿
Nr. 2 · hoogste bonus
Welkomstbonus
CleanWins
Code WELCOME2000
Welkom terug. Je bonus van €200 staat nog klaar.

200% tot €2.000 plus 200 free spins

C W R
10% cashback op je verliezen, elke week
Claim €200 bonus bij CleanWins
Gebruik code WELCOME2000 bij je eerste storting. Account aanmaken duurt ongeveer 2 minuten.
Hoeveel wil je storten?
Jouw bonus
€200
Boven €1.000 storting groeit deze bonus niet verder mee.
Totaal speelsaldo €300
Wager
40x
Min. storting
€20
Free spins
200
200 free spins zonder wager Uitbetaling in 1 tot 3 werkdagen SEPA en crypto
+ Wat je bij CleanWins krijgt en waar je op moet letten
200 free spins op Big Bass Bonanza, €0,10 per spin, geldig 7 dagen.
10% cashback tot €1.000 op je slotverliezen, elke week en zonder omzeteis.
Wekelijkse reload van 50% tot €250 met code WEEKLY250, met een lagere omzeteis van 25x.
Ongeveer 1.500 spellen van onder andere Pragmatic Play, NetEnt, Red Tiger, Yggdrasil en Quickspin.
Uitbetaling via SEPA of crypto, doorgaans binnen 1 tot 3 werkdagen.

Waar je op moet letten: de omzeteis van 40x geldt over storting én bonus, en je hebt er 7 dagen voor. De maximale winst uit de welkomstbonus is 10 keer het bonusbedrag. Tijdens het vrijspelen is je inzet gemaximeerd op €5 of 5% van de bonus, afhankelijk van wat het laagste is. Alleen slots tellen voor 100% mee, RNG-roulette voor 10% en de rest telt niet mee. Minimale storting is €20, bij crypto €65. CleanWins speelt onder een licentie van Anjouan en heeft geen Nederlandse Ksa-vergunning, dus iDEAL is hier niet beschikbaar.

VISA SEPA ₿ ₮ USDC

Welke past bij jouw storting?

Dezelfde omzeteis, een ander bonusbedrag. Het verschil zit in hoeveel je wilt storten en hoe je wilt uitbetalen.

 SpinAltoCleanWins
Bonus 1e storting100% tot €500200% tot €2.000
Free spins100200, zonder wager
Omzeteis40x40x, binnen 7 dagen
Min. storting€20€20
BonuscodeNiet nodigWELCOME2000
Uitbetaling24 tot 72 uur1 tot 3 werkdagen
iDEALJaNee, SEPA en crypto
ExtraPakket over 5 stortingen10% cashback per week
Naar mijn nr. 1
Of pak de hoogste bonus: 200% tot €2.000 bij CleanWins

Drie stappen, geen omwegen

Wat er gebeurt nadat je op de knop klikt, zodat je niet voor verrassingen komt te staan.

1

Account aanmaken

Je komt rechtstreeks op het casino en maakt een account aan. Je hebt een geldig identiteitsbewijs nodig voor de latere verificatie.

2

Storten vanaf €20

De bonus geldt op je eerste storting. Bij CleanWins vul je de code WELCOME2000 in, bij SpinAlto is geen code nodig.

3

Bonus vrijspelen

Voor uitbetaling moet het bonusbedrag 40 keer worden omgezet. Slots tellen daarbij voor 100% mee.

De vragen die er echt toe doen

Wat betekent een wager van 40x?+

Je moet het bonusbedrag 40 keer omzetten voordat winst uit die bonus uitbetaald kan worden. Bij €100 bonus is dat €4.000 aan inzet. Bij CleanWins geldt de 40x over je storting én de bonus samen, dus reken daar vooraf mee. Dit is bij vrijwel elke casinobonus het punt waar mensen op vastlopen.

Waarom staat SpinAlto op 1 en niet de hoogste bonus?+

CleanWins geeft op papier meer: 200% tot €2.000. Maar daar zit een omzeteis over storting plus bonus, een termijn van 7 dagen en een winstplafond van 10 keer de bonus op. SpinAlto rekent de 40x alleen over de bonus, accepteert iDEAL en betaalt sneller uit. Wil je puur het grootste startsaldo, dan is CleanWins de betere keuze.

Krijg ik mijn eigen storting gewoon terug?+

Je eigen storting blijft van jou, maar is wel gebonden aan de gebruikelijke KYC-verificatie bij opname. Bij CleanWins telt je storting mee in de omzeteis, dus opnemen voordat je die hebt gehaald laat de bonus vervallen.

Hoe lang duurt een uitbetaling?+

Bij SpinAlto doorgaans 24 tot 72 uur, bij CleanWins 1 tot 3 werkdagen. In beide gevallen zit de vertraging vooral in de identiteitscontrole. Doe een kleine proefopname voordat je met grote bedragen speelt.

Wat gebeurt er als ik op de knop klik?+

Je wordt rechtstreeks doorgestuurd naar het casino via een affiliate link. Als je daar een account aanmaakt, ontvangt DTOBONUS een vergoeding van het casino. Dat kost jou niets extra en verandert niets aan je bonusvoorwaarden.

Claim de bonus bij SpinAlto
100% tot €500 plus 100 free spins
Bonus bij €100 · SpinAlto
€100
Claim €100